Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Constanta din Constanta

Mersul trenurilor contact

Constanta , Romania

Plecări
Ora Tren Către
04:20 8690 Tren Regio 8690 din Constanta
Basarabi Medgidia Palas
05:15 1582 Tren InterRegio 1582 din Constanta
Brasov Azuga Lehliu Campina Cernavoda Ploiesti Ciulnita Fetesti Bucuresti Medgidia Sinaia Predeal Busteni
05:40 8030 Tren Regio 8030 din Constanta
Mircea Voda Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu
06:20 8381 Tren Regio 8381 din Constanta
Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla
07:20 582 Tren InterCity 582 din Constanta
Ciulnita Bucuresti Fetesti
07:40 8692 Tren Regio 8692 din Constanta
Dorobantu Castelu Basarabi Palas Medgidia Valu lui Traian Murfatlar Poarta Alba
08:20 8383 Tren Regio 8383 din Constanta
Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti
08:40 8032 Tren Regio 8032 din Constanta
Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu Mircea Voda Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea
10:20 8385 Tren Regio 8385 din Constanta
Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord
11:40 8034 Tren Regio 8034 din Constanta
Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu Mircea Voda Palas Basarabi
12:20 8387 Tren Regio 8387 din Constanta
Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord
13:00 1861 Tren InterRegio 1861 din Constanta
Tecuci Marasesti Crasna Medgidia Focsani Nicolina Ramnicu Sarat Vaslui Cernavoda Buzau Iasi Birnova Faurei Tandarei Barlad Fetesti Buhaiesti
13:30 1682 Tren InterRegio 1682 din Constanta
Medgidia Cernavoda Ciulnita Bucuresti Fetesti
14:20 8389 Tren Regio 8389 din Constanta
Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud
14:40 8036 Tren Regio 8036 din Constanta
Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu Mircea Voda Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda
15:40 1684 Tren InterRegio 1684 din Constanta
Cernavoda Ciulnita Bucuresti Fetesti Medgidia
16:20 8391 Tren Regio 8391 din Constanta
Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun
16:40 8694 Tren Regio 8694 din Constanta
Poarta Alba Dorobantu Castelu Basarabi Palas Medgidia Valu lui Traian Murfatlar
17:20 1631 Tren InterRegio 1631 din Constanta
Aiud Copsa Mica Predeal Ploiesti Medias Brasov Cernavoda Sighisoara Sinaia Alesd Ciulnita Fetesti Comarnic Oradea Cluj Napoca Medgidia Busteni Teius Razboieni Huedin Azuga Blaj Bucuresti Campia Turzii Campina
17:40 8044 Tren Regio 8044 din Constanta
Ovidiu Mircea Voda Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu
18:20 8393 Tren Regio 8393 din Constanta
Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza
19:40 8038 Tren Regio 8038 din Constanta
Poarta Alba Fetesti Dorobantu Basarabi Castelu Medgidia Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda
20:20 8395 Tren Regio 8395 din Constanta
Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord
20:37 1821 Tren InterRegio 1821 din Constanta
Calan Valea Arad Rosiori Nord Deva Bucuresti Cernavoda Targu Jiu Videle Petrosani Filiasi Caracal Ciulnita Craiova Savirsin Fetesti Carbunesti Medgidia Subcetate Simeria Ilia Radna Draganesti Olt
Sosiri
Ora Tren De la
06:10 8691 Tren Regio 8691 din Constanta
Medgidia Valu lui Traian Murfatlar Poarta Alba Dorobantu Castelu Basarabi Palas
06:44 8380 Tren Regio 8380 din Constanta
Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla
07:00 8031 Tren Regio 8031 din Constanta
Cernavoda Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu Mircea Voda Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea Murfatlar
07:30 1862 Tren InterRegio 1862 din Constanta
Crasna Tecuci Marasesti Nicolina Medgidia Focsani Cernavoda Ramnicu Sarat Vaslui Movila Buzau Iasi Birnova Faurei Platonesti Tandarei Barlad Palas Fetesti Buhaiesti
08:49 8382 Tren Regio 8382 din Constanta
Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h
08:56 8043 Tren Regio 8043 din Constanta
Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu Mircea Voda
09:12 1822 Tren InterRegio 1822 din Constanta
Caracal Ciulnita Craiova Savirsin Fetesti Carbunesti Medgidia Subcetate Simeria Ilia Radna Draganesti Olt Calan Valea Arad Rosiori Nord Deva Bucuresti Cernavoda Targu Jiu Videle Petrosani Filiasi
10:49 8384 Tren Regio 8384 din Constanta
Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord
10:58 8033 Tren Regio 8033 din Constanta
Poarta Alba Fetesti Dorobantu Basarabi Castelu Medgidia Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda
11:25 1632 Tren InterRegio 1632 din Constanta
Comarnic Oradea Cluj Napoca Medgidia Busteni Teius Razboieni Huedin Azuga Blaj Bucuresti Campia Turzii Campina Aiud Copsa Mica Predeal Lehliu Ploiesti Medias Brasov Cernavoda Sighisoara Sinaia Alesd Ciulnita Fetesti
11:55 8693 Tren Regio 8693 din Constanta
Castelu Basarabi Palas Medgidia Valu lui Traian Murfatlar Poarta Alba Dorobantu
12:49 8386 Tren Regio 8386 din Constanta
Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud
12:54 1681 Tren InterRegio 1681 din Constanta
Bucuresti Fetesti Medgidia Cernavoda Ciulnita
13:10 8035 Tren Regio 8035 din Constanta
Mircea Voda Palas Saligny Gr. Est Valu lui Traian Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Fetesti Dorobantu Basarabi Castelu Medgidia
14:49 8388 Tren Regio 8388 din Constanta
Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia
16:35 1683 Tren InterRegio 1683 din Constanta
Cernavoda Ciulnita Bucuresti Fetesti Medgidia
16:49 8390 Tren Regio 8390 din Constanta
Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti
18:05 8037 Tren Regio 8037 din Constanta
Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Dunarea Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu Mircea Voda Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea
18:49 8392 Tren Regio 8392 din Constanta
Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun
18:54 8695 Tren Regio 8695 din Constanta
Palas Valu lui Traian Murfatlar Poarta Alba Basarabi Dorobantu Medgidia Castelu
19:04 581 Tren InterCity 581 din Constanta
Ciulnita Bucuresti Fetesti
20:49 8394 Tren Regio 8394 din Constanta
Eforie Sud Eforie Nord Pescarus h Neptun Agigea Ecluza Mangalia Tuzla Agigea Nord Costinesti
21:21 8039 Tren Regio 8039 din Constanta
Dorobantu Fetesti Castelu Ovidiu Mircea Voda Palas Basarabi Saligny Gr. Est Valu lui Traian Medgidia Ramificatia Borcea Murfatlar Cernavoda Poarta Alba Dunarea
23:02 1583 Tren InterRegio 1583 din Constanta
Ploiesti Ciulnita Fetesti Bucuresti Medgidia Sinaia Predeal Busteni Brasov Azuga Campina Cernavoda

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!